چه چیزی باعث موفقیت ما شده است

درباره شیرآلات جزیره بیشتر بدانید

مجموعه جزیره حاصل ۱۸ سال تجربه و زحمات تیم حرفه ای آن می باشد که در مدت کوتاهی توانست جایگاهی خوب بین خریداران پیدا کند و به یکی از برند های معتبر داخلی تبدیل شود.  این مجموعه در سال های فعالیت خود توانسته انواع مختلفی از شیرآلات  را با کیفیت بالا در زمینه های بهداشتی و ساختمانی طراحی و تولید کند. هدف اصلی جزیره ایجاد شرایطی برای خرید مطمئن، با کیفیت و راحت است.

درباره شیرآلات جزیره

 شیرآلات جزیره دارای کیفیت بسیار خوب بوده و در ساخت آن ها از بهترین مواد و متریال استفاده می شود. تولیدات مجموعه جزیره با بهترین برند های خارجی رقابت می کند و پیوسته در صدد بهبود کیفیت و طراحی محصولات خود گام بر می دارد.  شعار اصلی مجموعه جزیره تولید شیرآلات با کیفیت بالا، به منظور رساندن آبی سالم و گوارا، بدون کوچکترین مواد مضر به خانواده ها است.

 در طراحی شیرالات این مجموعه از جدیدترین متد روز استفاده شده تا در کنار کیفیت خوب،  شاهد ظاهری زیبا و مدرن نیز باشید. تولیدات این مجموعه دارای تنوع بسیار بوده و شاهد انواع شیرآلات توکار، شیرآلات آشپزخانه، شیرآلات روشویی، توالت، حمام، علم دوش و …. هستیم.  رنگبندی های شیرآلات جزیره بسیار متنوع بوده و انواع رنگ های طلایی، کروم، سفید، زیتونی، رزگلد و ….را هم در نوع مات و هم در نوع براق در تولیدی های آن می توان مشاهده کرد.

 شیرآلات تولیدی مجموعه جزیره تمامی استانداردهای لازم را از بخش های مختلف و انجمن های مرتبط دریافت کرده است و از این نظر نگرانی بابت کیفیت محصولات این مجموعه وجود ندارد. کیفیت بالای تولید، تنوع در طرح و رنگ در کنار قیمتی مناسب، مجموعه جزیره را به یک مجموعه پر طرفدار تبدیل کرده است.

استانداردها | Standards