شیرآلات روشویی

یکی از دغدغه های اصلی برای دکوراسیون داخلی منازل، شیرآلات است.  شیرآلات روشویی ازجمله مهم ترین بخش به منظور زیبایی سرویس بهداشتی به شمار می آیند. در زمان های گذشته تنها مدل های ساده و شبیه به هم از شیرآلات وجود داشت، اما با گذشت سال ها و توجه و تمرکز بیشتر طراحان بر روی این محصولات،  شاهد انواع مختلفی از شیرآلات روشویی هستیم .

برای مشاهده انواع این شیرآلات را می توانید از سایت جزیره استفاده کرده و متناسب با دکوراسیون سرویس بهداشتی و سلیقه و بودجه خود، آن را خریداری کنید.

 اهمیت شیرآلات روشویی

 برای تغییر دکوراسیون یا حال وهوای منزل نیازی نیست که حتما هزینه های زیادی صرف کنیم.  افراد می توانند تنها با تغییر بخش های کوچکی همچون  شیرآلات روشویی،  یک نمای زیبا به سرویس بهداشتی خود بدهند.  همچنین سازه هایی که زمان طولانی از ساخت آن ها می گذرد یا به دلایلی دچار آسیب شده اند،  می توانند با تعویض شیرآلات داخلی همچون شیرآلات آشپزخانه، روشویی و... به فرم نو و قابل استفاده درآیند.

 اما اصلی ترین متقاضیان این شیرآلات  ،  افراد فعال در زمینه ساخت ساز هستند. این افراد می خواهند از جدیدترین طراحی های شیرآلات به منظور داشتن سازه ای مدرن بهره ببرند. نمای ظاهری در انتخاب ها بسیار تاثیر گذار است و افراد تلاش می کنند تا از بهترین طراحی ها در کار خود بهره ببرند.

 انواع شیرآلات روشویی

 شیرآلات روشویی برحسب نوع و جنسی که دارند به انواع مختلفی تقسیم می شوند. هرکدام ازین موارد جزئی از پارامترهای زیبایی شیر به شمار می آیند. تقسیم بندی اول بر اساس شکل ظاهری است و دسته بعدی بر اساس جنس.

 همان طور که در سایت جزیره مشاهده می کنید شیر آلات روشویی در انواع مدل های مختلف مانند اسکای ،الیزه، پایه بلند، پایه کوتاه، آرسام و... موجود می باشند. تمامی مدل های شیرآلات روشویی در سایت جزیره از جدیدترین مدل های موجود در بازار است.

دسته بندی دیگر شیرآلات براساس جنس و رنگ آن ها است . امروز شاهد شیرآلات متنوع روشویی در رنگ های مشکی، طلایی، زیتونی، کرم، سفید، سفید طلایی و ....هستیم.  انتخاب رنگ باید براساس دیگر اجزای سرویس بهداشتی انجام شود.  توجه به رنگ کاشی ها،دیوار،  دکوراسیون سرویس بهداشتی، محل قرارگیری شیر و .... در انتخاب رنگ حائز اهمیت است.

کدام جنس شیرآلات برای روشویی مناسب تر است؟

 در زمان های گذشته بیشتر شیرآلات مخصوصا برای سرویس های بهداشتی و روشویی  از جنس سرب و آلیاژ برنج بودند. این شیرآلات در گذر زمان دچار خرابی و پوسیدگی می شدندو به دلیل داشتن سرب  آثار بدی بر روی آب می گذاشتند.  اما امروزه شاهد انواع شیرآلات در جنس های آلیاژ، برنج، کروم، مس و استیل هستیم . البته نوع دیگری از شیرآلات وجود دارد که به جنس شیشه می باشند اما کاربرد آن ها بسیار کمتر است.

 این که کدام جنس شیرآلات روشویی برای ما مناسب تر است بسته به بودجه و محل نصب آن دارد.  به عنوان مثال اگر این محصول برای محیط های پرتردد استفاده می شود،  باید از جنس قوی تر استفاده کرد تا در مرور زمان و استفاده زیاد دچار خراب، زنگ زدگی، نشت و ... نشوند.  درصورتی که نیاز به مشاوره در زمینه نوع و جنس شیرآلات دارید می توانید از سایت جزیره کمک گرفته و متناسب با بودجه خود بهترین جنس آن را خریداری کنید.

قیمت شیرآلات روشویی

 همانگونه که می دانید مهم ترین نکته برای خرید یک محصول جنس و کیفیت آن می باشد.  هرچه یک محصول مانند شیرآلات، از جنس بهتری برخوردار باشد، هزینه و قیمت آن ها نیز بیشتر می شود.  البته که طراحی و مدرن بودن نیز بر روی قیمت شیرآلات تاثیر می گذارد.

 شاید بعضی از افراد تصور کنند که برای شیرآلات روشویی جنس اهمیت زیادی ندارد و با خرید محصول ارزان تر می توانند کار خود را به نتیجه برساند، اما باید بدانند که اگر کیفیت این شیرآلات خوب نباشد، سبب نشتی آب، اسراف و خرابی در مدت زمان کوتاه تر می شود. درنتیجه هزینه ای چند برابر برای جبران آن نیاز است.

 شما می توانید باکیفیت ترین محصولات در زمینه شیرآلات به خصوص برای روشویی را از سایت جزیره مشاهده کنید.  این سایت دارای رنج قیمتی متفاوتی بوده که هر فرد متناسب با بودجه مد نظر خود توانایی خرید بهترین جنس از شیرآلات را دارا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *