استفاده از شیرآلات زیبا در توالت علاوه بر کارکردی که از خود نشان می دهند، تاثیر بسزایی در دکوراسیون و فضای داخلی توالت دارند. انواع مختلفی از شیرآلات توالت را می توانید در سایت جزیره مشاهده کنید.

 عملاً شیرآلات در سرویس بهداشتی حکم جواهر دارند و با توجه به ظاهر و رنگ و نمای خود تاثیر بسیار بالایی در زیباسازی فضای داخلی می گذارند.

اهمیت شیرآلات توالت

در سال های گذشته تنها انواع ساده ای از شیرآلات برای سرویس های بهداشتی و توالت استفاده می شد. اگر خانه های قدیمی را دیده باشید اغلب آن ها یک مدل و یک رنگ شیرآلات توالات در سرویس بهداشتی خود بکار می بردند. اما امروز شاهد مدل های متنوع و مختلفی از این شیرآلات برای توالت،  سرویس بهداشتی، روشویی، حمام،  آشپزخانه و .... هستیم.  امروز شاهد انواع شیرآلات توالت در رنگ ها و مدل های مختلف هستیم.

مدل های مختلف از شیرآلات سرویس بهداشتی

 شیرآلات توالت در سایت جزیره در رنگ و طرح و مدل های مختلفی وجود دارد. از جمله رنگ های موجود برای این محصولات می توان به آبکاری های برنجی، کروم، مس، طلایی، نیکل، مات و براق، زیتونی و .... اشاره داشت  هرکدام از این شیرآلات با توجه به کیفیت  وجنسی که دارند و طرح به کاررفته دارای قیمت متفاوت می باشند.  البته رایج ترین نوع شیرآلات سرویس بهداشتی از جنس کروم است.

 برای انتخاب رنگ و همچنین طرح شیرآلات خود باید به موارد مختلفی توجه کرد که یکی از مهم ترین آن ها طراحی داخلی می باشد . شیرآلات انتخابی شما باید هماهنگ با طراحی داخلی سرویس بهداشتی و توالت، کاشی ها، دیواره ها و .... انتخاب شود.  از جمله انواع مختلف این شیرآلات می توان به مدل آفتابه ای الیزه ، پرنس، آترین، آرسام، دایان، درنا،  رؤیا و ... اشاره داشت که برای مشاهده عکس هر کدام از آن ها می توانید از سایت جزیره استفاده کنید.

 برای خرید شیرآلات توالت به چه نکاتی باید توجه کرد؟

 در انتخاب هر محصول عواملی مهم هستند توجه به آن ها در هنگام خرید حائز اهمیت است.  موارد زیر برای انتخاب و خرید شیرالات توالت مهم اند.

  • کیفیت شیرآلات

یکی از مهم ترین نکات برای خرید شیرآلات توالت، آشپزخانه، حمام و دیگر بخش ها کیفیت این محصولات می باشد.  ازآنجایی که شیرآلات به طور دائم در ارتباط با آب هستند و در معرض پوسیدگی قرار می گیرند، اگر از جنس نامرغوب با کیفیت پایین خریداری شوند در مدت زمان کوتاهی دچار پوسیدگی، نشتی آب و خرابی می گردند.  به همین منظور کیفیت نقش بسزایی در انتخاب شما دارد.

  • برند تولید کننده

 به نحوی کیفیت شیرآلات بستگی به برند تولیدکننده ی آن ها نیز دارد.  خرید از برندهای معتبر که دارای رضایت بالای مشتریان است کمک می کند تا یک محصول باکیفیت برای توالت خود خریداری کنید.  به عنوان مثال برای مشاهده برند باکیفیت شیرالات توالت می توانید وارد سایت جزیره شده و بخش شیرآلات سرویس بهداشتی را مورد بررسی قرار دهید.

  • ظاهر

در کنار کیفیت،  ظاهر نیز برای خرید شیرآلات توالت حائز اهمیت است.  نمای ظاهری باعث می شود که فضا شکیل تر و مدرن تر به نظر آید.  در این انتخاب باید عواملی همچون طراحی داخلی و رنگ های به کاررفته در سرویس بهداشتی را مورد توجه قرار داد.

سبک های مختلف شیرآلات سرویس بهداشتی

در سبک های قدیمی و سنتی بیشتر از شیرآلاتی با رنگ زیتونی مسی استفاده می کردند.  درصورتی که می خواهید فضای قدیمی به سرویس بهداشتی خود دهید می توانید از این رنگ ها استفاده کنید تا خانه تان به سبک سنتی درآید.

 سبک های مینی مال بیشتر به رنگ کروم ،مشکی و سفید هستند که انتخاب رنگ با توجه به طراحی و دکوراسیون داخلی انجام می شودو  شیرآلات با طرح های ظریف و آبکاری های مختلف طلایی، رز گلد و ... نیز جزو سبک های مدرن و شیک به شمار می آیند.

قیمت شیرآلات توالت

 رنج قیمت شیرآلات مورد استفاده برای توالت متنوع می باشد.  این قیمت با توجه به برند تولیدی، طراحی، جنس، کیفیت ، رنگ و .... مختلف است و نمی توان عدد ثابتی را برای آن در نظر گرفت.  اما در سایت جزیره انواع شیرآلات توالت با بهترین کیفیت و ظاهری زیبا و مدرن در رنج قیمتی مختلفی وجود دارد . شما می توانید با بررسی شیرآلات و با توجه به بودجه مورد نظر خود، شیرآلاتی مناسب برای توالت خریداری کنید.