راهنمای خرید, نقد و بررسی

شیر آشپزخانه دو منظوره

شیر آشپزخانه دو منظوره جزو با صرفه ترین دسته از شیرآلات می باشد که هم در هزینه و هم در فضا صرفه جویی بالایی دارد. استفاده از این شیرآلات بسیار راحت بوده و کاربرد بالایی در مناطق مختلف دارد.

شیر آشپزخانه دو منظوره

 شیر آشپزخانه دو منظوره چیست و چه کاربردی دارد؟

 این شیرآلات در مناطقی که آب شهری دارای کیفیت پایینی است کاربرد بیشتری دارد ، دلیل آن هم نوع طراحی و ساختار شیر و خروجی آب آن می باشد. شیر آشپزخانه دو منظوره دارای دو خروجی آب است. یکی از این خروجی ها به آب لوله کشی شهری متصل بوده و از آن برای شستشو میتوان استفاده کرد، خروجی دیگر مربوط به آب تصفیه و دستگاه تصفیه آب می باشد و از آن برای مصارف آشامیدنی استفاده می شود.

 تغییر خروجی آب از آب شهری به آب آشامیدنی با شیرآلات آشپزخانه دو منظوره بسیار راحت بوده و این کار به واسطه یک اهرم کوچک و ساده انجام می شود، تنها کافیست اهرم را به جهت مورد نظر بچرخانید تا خروجی آب به شما به خروجی مدنظرتان تغییر کند.

ویژگی های مثبت شیرآلات دومنظوره

 شیر آشپزخانه دو منظوره دارای ویژگی‌های بسیار خوبی بوده و امروزه انتخاب بسیاری از افراد می باشد. از جمله دلایل محبوبیت می توان به موارد زیر اشاره داشت:

با استفاده از شیر آشپزخانه دو منظوره در فضا صرفه جویی بسیار می شود و دیگر نیازی به نصب چند شیر نیست، تغییر حالت آب خروجی شهری به آب آشامیدنی تنها به واسطه یک اهرم انجام شده که جای زیادی نمی گیرد. امروزه به دلیل کوچک شدن واحدهای ساختمانی، مخصوصاً آشپزخانه ها، همین صرفه جویی در مکان بسیار حائز اهمیت است .

مزیت دیگر آن شکل ظاهری و طراحی این دسته از شیرآلات می باشد. شیرآلات دومنظوره دارای طراحی های مدرن در انواع طرح و رنگ متفاوت می باشد که با تمام  دکوراسیون های داخلی سازگار است . تنوع شیرآلات بسیار بالا بوده و متناسب با هر سلیقه ای می توان آن را انتخاب نمود، همین ویژگی های مثبت باعث شده که این شیرآلات در مدت زمان کوتاهی که وارد بازار شدند، فروش خوب پیدا کنند.

قیمت شیر آشپزخانه دو منظوره

 یکی از دغدغه های افراد برای خرید هر محصولی، قیمت آن می باشد. شیرآلات آشپزخانه از مدل دو منظوره نسبت به مدل های ساده و قدیمی دارای قیمت بالاتری می باشد، این قیمت بالا نیز به دلیل طراحی ویژه و سبک متفاوت این شیرآلات می باشد. در صورتی که قصد خرید این نوع از شیرآلات آشپزخانه را دارید توصیه می کنیم که حتما آن را از برندهای با کیفیت که از متریال خوبی در سازه های خود استفاده می کند خریداری نمایید.

 به عنوان مثال می توانید وارد سایت جزیره شده و انواع شیر آشپزخانه دو منظوره را در این سایت بررسی کرده و مدل و طرح انتخابی خود را خریداری نمایید. تمامی شیرآلات درج شده در این سایت دارای کیفیت بسیار خوب و طول عمر دعوام بالا هستند، همچنین قیمت آن ها در مقایسه با دیگر نمونه های موجود در بازار آزاد بسیار مقرون به صرفه تر است.

انواع مدل های شیرآلات دومنظوره

 شیر آشپزخانه دو منظوره دارای مدل های مختلفی می باشد که بسته به سلیقه افرادی و طراحی داخلی مورد استفاده قرار می گیرند. شیرآلات را از لحاظ نوع عملکرد و طراحی ظاهر به دو دسته تقسیم می کنند:

  1.  یکی از این مدل ها از نوع شاوری است. این مدل دارای یک شلنگ می باشد که با بیرون کشیدن این شلنگ می‌توان سردوش نصب شده بر روی شیرالات را از آن خارج کرده و در جهت های مختلف از آن استفاده کرد.
  2. دسته بعدی از نوع فنری می باشد. مدل فنری نیز مانند شاوری می باشد و امکان تغییر آب در زوایای مختلف را دارد، اما مانند آن مدل از آزادی عمل برخوردار نیست.

جمع بندی

 آشپزخانه یکی از محیط های پر رفت و آمد در منازل می باشد که انتخاب شیرآلات آن بسیار حائز اهمیت است. امروزه شاهد مدل‌های جدید شیرآلات آشپزخانه از نوع دو منظوره هستیم، این شیرآلات دارای یک اهرم برای تغییر آب از سیستم آب شهری به آب تصفیه شده هستند.  کاربرد بیشتر این دسته از شیرآلات در مناطقی است که از آلودگی آب شهری رنج می برند .

 برای خرید این محصولات می توانید به سایت جزیره مراجعه کرده و این شیرآلات را متناسب با سلیقه ، بودجه مورد نظر و همچنین طراحی داخلی آشپزخانه انتخاب نمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *